DAFNE 
 

OSW "DAFNE" - NOCLEGI W SAMYM CENTRUM ZAKOPANEGO

 

 

Zapraszamy do skorzystania z  zakwaterowania w wygodnych pokojach, apartamentach lub studiach w jednym z Ośrodków Szkoleniowo-Wypoczynkowych „Dafne” w  Zakopanem. W 3 budynkach Dafne II, Dafne III i Dafne IV oddajemy do dyspozycji naszych gości  3 sale, w których zorganizować można konferencje, szkolenia, przyjęcia okolicznościowe prywatne i firmowe.

Poniżej więcej szczegółów dotyczących Dafne. Dla osób poszukujących zakwaterowania w pobliżu stoków narciarskich, szlaków górskich, Nosala i kolejki na Kasprowy polecamy nasz drugi ośrodek w Zakopanem „Pod Kozińcem” z pięknym ogrodem i specjalnym miejscem do grillowania.  


Ośrodek dafne 2 w zakopanem, ul. Jagiellońska 30, 34-500 Zakopane, partner Centrum Usług Logistycznych W  DAFNE II oferujemy 150 miejsc w POKOJACH 1, 2, 3, 4 osobowych, 4 osobowych STUDIACH rodzinnych oraz w 4 dwupokojowych APARTAMENTACH. W budynku znajdują się też trzy SALE SZKOLENIOWE, JADALNIA, BAR i BAWIALNIA dla dzieci.

DAFNE II to łącznie około 150 miejsc noclegowych w:

 • 1, 2, 3 i 4 osobowych pokojach z łazienkami
 • rodzinnych studiach 4 osobowych (w każdym wspólny przedpokój, 2 sypialnie oraz łazienka z kabiną prysznicową)

W obiekcie znajdują się też 4 apartamenty 2 osobowe składający się z pokoju dziennego, sypialni i przestronnej łazienki. W pokoju dziennym znajduje się rozkładana sofa, którą można wykorzystać jako dodatkowe miejsce do spania.

Większość pokoi posiada balkony z pięknymi widokami na góry. We wszystkich pokojach znajdują się łazienki z kabinami prysznicowymi (ręczniki), telewizory.

W budynku znajdują się również:

 • duża sala konferencyjna
 • dwie mniejsze sale szkoleniowe
 • duża jadalnia
 • bar
 • bawialnia dla dzieci
 • tenis stołowy
 • możliwość wypożyczenia kijków nordic walking, rakietek do badmintona
 • w lecie przed budynkiem mały plac zabaw: huśtawki, piaskownica i zjeżdżalnia

Wokół ośrodka znajduje się bezpieczny, zamykany parking dla samochodów osobowych, mamy również miejsce dla autokaru, kiosk , muzeum oscypka.

We wszystkich budynkach dostępny jest bezpłatny Internet WiFi.


Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy "Dafne" & "Dafne Pod Kozińcem" ul. Jagiellońska 30, 34-500 Zakopane partner Centrum Usług Logistycznych DAFNE III to samodzielny obiekt, w którym lokalizowane są przestronne 2 i 4 osobowe pokoje(w każdym przedpokój, pokój dzienny, 1 lub 2 sypialnie i łazienka), które szczególnie polecamy rodzinom i parom.

 

Każdy z nich składa się z przedpokoju, pokoju dziennego z rozkładaną sofą (możliwość skorzystania z dodatkowego miejsca do spania), sypialni i łazienki z kabiną prysznicową.

W pokoju 4 osobowym mieszczą się 2 sypialnie, pokój dzienny oraz łazienka i ubikacja (osobno).

Każdy pokój wyposażony jest w telewizor, radio, lodówkę . Wszystkie łóżka są pojedyncze z możliwością złączenia na życzenie.

Łącznie w budynku jest około 14 miejsc noclegowych.

Wokół ośrodka znajduje się bezpieczny, zamykany parking dla samochodów osobowych, mamy również miejsce dla autokaru.

We wszystkich budynkach dostępny jest bezpłatny Internet WiFi.


Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy "Dafne" & "Dafne Pod Kozińcem" ul. Jagiellońska 30, 34-500 Zakopane - partner Centrum Usług Logistycznych

W DAFNE IV znajduje się łącznie około 55 miejsc noclegowych w 3, 4 i 5 osobowych studiach. Każde z nich składa się ze wspólnego przedpokoju i łazienki (kabina prysznicowa i ręczniki) oraz dwóch zamykanych sypialni.

Studia polecamy szczególnie rodzinom i znajomych oraz grupom szkoleniowym i wycieczkom szkolnym.

 

Dodatkowo oferujemy też jeden pokój 1 osobowy i jeden pokój 2 osobowy.

We wszystkich pokojach znajdują się telewizory, radia. Wszystkie łóżka są pojedyncze z możliwością złączenia na życzenie.

 W budynku mieści się również jedna SALA SZKOLENIOWA.

Wokół ośrodka znajduje się bezpieczny, zamykany parking dla samochodów osobowych, mamy również miejsce dla autokaru.

We wszystkich budynkach dostępny jest bezpłatny Internet WiFi.

 

Centrum Usług Logistycznych - usługi hotelarskie, konferencyjne, gastronomiczne, lotniskowe, paliwowe