DAFNE 
 

O NAS

Centrum Usług Logistycznych specjalizuje się w działalności hotelarskiej, restauracyjnej, cateringowej.

Wchodzące w skład grupy Centrum Usług Logistycznych trzygwiazdkowe hotele w Warszawie, liczne Ośrodki Szkoleniowo – Wypoczynkowe oraz obiekty świadczące usługi hotelarskie, zlokalizowane na terenie całej Polski, stanowią jedną z największych w kraju baz noclegowych, z ponad 2000 miejsc.

W obiektach CUL udostępniamy przestrzeń konferencyjno-bankietową. Oferujemy 35 sal, posiadających zaplecze multimedialne, przeznaczonych do organizacji spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń oraz przyjęć okolicznościowych i rodzinnych, dla grup od 10 do 200 osób.

W ramach grupy Centrum Usług Logistycznych, funkcjonuje także Lotnisko Warszawa-Babice, przeznaczone do obsługi ruchu statków powietrznych lotnictwa państwowego oraz cywilnego. Ponadto, na terenie Lotniska istnieje możliwość organizacji imprez masowych, od 20 do 100 tysięcy uczestników, o charakterze kulturalnym, sportowym lub handlowym. Ogromna przestrzeń wykorzystywana jest także na plany zdjęciowe, filmowe, reklamowe. Betonowa nawierzchnia doskonale sprawdza się na szkoleniach w zakresie bezpieczeństwa i doskonalenia techniki jazdy samochodem.

Do grupy Centrum Usług Logistycznych należy również Stacja Paliw w Gorzowie Wielkopolskim, świadcząca usługi w zakresie dystrybucji najwyższej jakości paliw.

 

Centrum Usług Logistycznych powstała w listopadzie 2010 roku z inicjatywy Komendanta Głównego Policji i MSW (b. MSWiA).  To jednostka sektora finansów publicznych posiadająca osobowość prawną i stanowiąca logistyczne wsparcie dla działań Policji i jednostek resortu spraw wewnętrznych.

Wszystkie działania opierają się na zarządzeniu nr 41 Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 09 listopada 2010 r. na podstawie art.23 ust. 2 pkt. 1 ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych i na zarządzeniu nr 1670 Komendanta Głównego Policji z dnia 16 listopada 2010 r. w sprawie nadania statutu instytucji gospodarki budżetowej pod nazwą „Centrum Usług Logistycznych”.

Całość przedsięwzięcia jest kierowana z Warszawy, a jednostką zarządza Dyrektor Centrum Usług Logistycznych.

 

 

Dyrektor Centrum Usług Logistycznych

Andrzej Kropiwiec